26 10 2018

Wybudują kolejne kilometry sieci wodociągowej

26.10.2018, godz.: 11:16
Wybudują kolejne kilometry sieci wodociągowej
Fot. Pixabay

Jaktorowski magistrat szuka wykonawcy, który wybuduje kilka kilometrów sieci wodociągowej na terenie gminy.

Inwestycja została podzielona na 10 zadań. Dwa pierwsze dotyczą dwóch ulic bocznych odchodzących od ul. Wysockiego w Jaktorowie Kolonii. Łącznie powstanie tam 486 metrów sieci wodociągowej. Kolejne zadania to budowa sieci w następujących ulicach: Wyczółkowskiego i Heleny w Budach Grzybku (150 metrów sieci), bocznej od ul. Potockiego w Budach Grzybku (156,5 m), Mieszka w Chylicach (326 m), Stanisławskiego w Chylicach (242 m), Włoskiej w Chylicach (145 m), Dzwonkowej w Budach Michałowskich (244 m), Skokowskiego, Kutrzeby i Armii Krajowej w miejscowości Jaktorów Kolonia (847 m). Ostatnia część zadania obejmuje spinkę sieci wodociągowej gminy Jaktorów z tą z grodziskiej gminy (374 m).

Łącznie w ramach inwestycji powstanie blisko 3 km sieci wodociągowej. Ta powinna być gotowa do 20 czerwca przyszłego roku.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata