06 12 2017

Wukadką znów pojedziesz za złotówkę

06.12.2017, godz.: 07:45
Wukadką znów pojedziesz za złotówkę
Fot. WKD

W poniedziałek ruszyła trzecia edycja „Biletu za 1 zł z Masterpass od mPay”. Dzięki niej pasażerowie Warszawskiej Kolei Dojazdowej znów mogą kupić bilety tego przewoźnika za symboliczną kwotę.

Pierwsza akcja ruszyła w lipcu, druga w październiku, a 4 grudnia wystartowała trzecia, która potrwa do końca roku lub wyczerpania zapasów 80 tys. tanich biletów.

Zasady są podobne jak podczas poprzednich akcji. Aby skorzystać z promocji trzeba nabyć bilety za pomocą telefonu komórkowego, przy użyciu aplikacji mobilnej i portfela cyfrowego.   mPay to darmowa aplikacja na telefony komórkowe, z której można korzystać w Warszawie od 2008 roku. Rozwiązanie ułatwia dokonywanie wielu codziennych płatności, pozwalając m.in. kupować bilety ZTM i WKD bez stania w kolejkach czy szukania otwartego punktu sprzedaży. W aplikacji na telefonie są one dostępne całą dobę.

– Celem akcji organizowanej przez firmy mPay i Mastercard jest propagowanie mobilnego stylu życia oraz zachęcanie użytkowników telefonów do korzystania z nowoczesnych rozwiązań płatniczych.    Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 minut o wartości między 1,10 zł a 5 zł. Z tańszych przejazdów komunikacją miejską pasażerowie mogą korzystać wielokrotnie. Rabat jest naliczany automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji. Jedynym warunkiem jest kupowanie biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w portfelu cyfrowymMasterpass. W aplikacji mPay jest on dostępny pod nazwą mPay Wallet – mówią organizatorzy.

Pobrać aplikację mPay można wpisując w przeglądarkę adres www.app.mpay.pl lub odwiedzając sklep z aplikacjami jak m.in. Sklep Play.

Regulamin promocji dostępny jest tutaj oraz tutaj.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi