13 09 2018

Wukadka zaprasza na imprezę

13.09.2018, godz.: 11:21
Wukadka zaprasza na imprezę
fot. GrodziskNews

Niedawno informowaliśmy, iż 22 września przewoźnicy publiczni, w tym Warszawska Kolej Dojazdowa zaoferują pasażerom darmowe przejazdy w ramach Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu. Wukadka szykuje na ten dzień znacznie więcej ciekawych propozycji dla podróżnych i miłośników kolei.

Impreza odbędzie się pod szyldem Dni Transportu Publicznego w WKD terenie siedziby wukadki w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Stefana Batorego 23 (wejście od ul. Radońskiej). Co przygotowali organizatorzy? O godz. 12.20 odjazd poiągu rejsowego ze stacji Warszawa Śródmieście WKD w relacji do stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (pociąg zatrzymuje się na wszystkich pośrednich stacjach i przystankach osobowych zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy); przejazd na podstawie biletu okolicznościowego dostępnego nieodpłatnie od dnia 20 września br. w kasach biletowych WKD.

O 13.15 natomiast przyjazd pociągu rejsowego do stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska. Kwadrans później nastąpi oficjalne otwarcie imprezy oraz powitanie gości, dla których przewidziano wiele atrakcji. Między innymi zwiedzanie hali przeglądowo-naprawczej, projekcja filmu; zwiedzanie Izby Tradycji EKD/WKD; wystawy taboru WKD oraz przedstawiające historię kolejki. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci, będą zabawy i konkursy z udziałem animatora, fotobudka i monidła z możliwością wykonania pamiątkowego zdjęcia z DTP 2018.

Przewidziano też poczęstunek, z wojskową grochówką na czele. O godz. 17.31 nastąpi z kolei ostatni odjazd pociągu rejsowego z gośćmi ze stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska do stacji Warszawa Śródmieście WKD (pociąg zatrzymuje się na wszystkich pośrednich stacjach i przystankach osobowych zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy); powrót na podstawie biletu okolicznościowego podstemplowanego specjalną pieczęcią na stoisku WKD lub w Izbie Tradycji EKD/WKD lub na hali przeglądowo-naprawczej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi