16 02 2018

Wspólnie wykopmy raka. Piłkarski turniej charytatywny

16.02.2018, godz.: 07:31
Wspólnie wykopmy raka. Piłkarski turniej charytatywny
fot. Pixabay

Grupa młodych ludzi z Grodziska tworząca Kreator Sportowych Emocji dała się poznać z organizacji atrakcyjnych turniejów piłkarskich czy badmintonowych dla każdego. Dziś możemy już opowiedzieć o kolejnej imprezie, tym razem z bardzo ważnym aspektem charytatywnym. Cel? Zbiórka pieniędzy na rzecz walki z nowotworami.

Turniej zostanie rozegrany pod hasłem „Wykopmy raka”, a cały dochód z imprezy trafi na konto fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie! – Podczas wydarzenia będziemy świadkami m.in. pokazowego meczu gwiazd Youtube, w którym zmagać się będą, m.in. Cyber Marian, Footroll, Historia bez cenzury, Magic of Y i wiele innych, a to tylko cześć atrakcji jakie dla was przygotowaliśmy! – zapowiadają organizatorzy.

Podczas imprezy zaplanowanej na 4 marca odbędzie się również piłkarski turniej główny. Weźmie w nim udział 16 amatorskich zespołów. – Nie czekaj i zgłoś swoją drużynę! Dochód z opłat wpisowych również przeznaczamy dla Fundacji Rak’n’Roll. Regulamin znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zgłoszenia z nazwą zespołów wysyłajcie na zapisy@kreatorsportowychemocji.pl – zachęcają organizatorzy.

W programie wydarzenia znajdą się także warsztaty piłkarskie dla dzieci prowadzone przez specjalistów; nie zabraknie rozmaitych konkursów i licytacji atrakcyjnych przedmiotów, np. koszulek z autografami i wielu innych gadżetów.

Impreza odbędzie się w hali sportowej OSiR Warszawa-Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi