28 02 2018

Wspólnie wykopmy raka! Mamy szczegółowy program imprezy. Moc atrakcji

28.02.2018, godz.: 13:05
Wspólnie wykopmy raka! Mamy szczegółowy program imprezy. Moc atrakcji
fot. Pixabay

Grupa młodych ludzi z Grodziska tworząca Kreator Sportowych Emocji  dała się poznać z organizacji atrakcyjnych turniejów piłkarskich  czy badmintonowych dla każdego. Szykują także charytatywny turniej pod hasłem „Wykopmy raka!”, o którym już także pisaliśmy, ale dziś poznaliśmy szczegółowy plan imprezy, na którą zdecydowanie warto przybyć.

Wykopmy Raka to turniej w piłkę nożną halową dla amatorów w wieku 16+. Oprócz zawodników ważną grupą docelową są dla nas kibice w każdym wieku. Przygotowane zostały atrakcje, w taki sposób, aby każdy znalazł coś dla siebie, między innymi Pokazowy Mecz Gwiazd YouTube, warsztaty piłkarskie dla najmłodszych oraz licytacje i konkursy.

Zapisy do turnieju zostały otwarte. Wystarczy wysłać wiadomość z nazwą zgłaszanego zespołu na nasz adres mailowy: zapisy@kreatorsportowychemocji.pl
W danym zespole zgłoszonych może być maksymalnie 10 zawodników. Wpisowe wynoszą 250 zł od drużyny, które w całości trafią na konto fundacji Rak’n’Roll. Przewidzianych zostało 16 miejsc.

– Wspólnie z Fundacją Legii, dla każdego członka najlepszego zespołu przygotowaliśmy komplet stroju Legii Warszawa. Dla ekip, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce w turnieju, bilety na mecz tej drużyny – mówią organizatorzy.

Jedną z głównych atrakcji będzie Mecz Gwiazd YouTube. W pokazowym meczu zagrają między innymi: Cyber Marian – twórca kanału rozrywkowego, znanego m.in. z serii filmów „Ukryty Polski Megamix; Magic of Y – najbardziej znany Iluzjonista w Polsce, który publikuje filmy z zaskakującymi sztuczkami; Lachu– YouTuber, który na swoim kanale publikuje filmy związane z grą w Fifę, jak również relacje z boiskowych wyzwań (seria filmów „Wirtualna Murawa”) – wyliczają organizatorzy, a to nie koniec…

Swoją obecność zapowiedział także autor hitowego kanału Historia Bez Cenzury. Wojtek Drewniak pokazuje w nim wydarzenia historyczne niekonwencjonalny sposób. W meczu zagra także twórca Footrolla – najczęściej oglądanego kanału o piłce nożnej, w którym autor opowiada o najnowszych newsach w futbolowym świecie. A to wcale nie wyczerpuje listy youtube’owych gwiazd. Biędzie na bieżąco aktualizowana na profilu wydarzenia na Facebooku.

Licytacje

Przedmiotami licytacji będą: koszulka Legii Warszawa z podpisami zawodników, koszulka YouTuber’a prowadzącego kanał „Lachu” oraz koszulka z meczu gwiazd z podpisami uczestników pokazowego meczu gwiazd YouTube’a.

Warsztaty dla dzieci

Warsztaty piłkarskie poprowadzi bramkarz  znanego show Canal+Sport „Turbokozak”– Gabor. Wraz ze swoją piłkarską szkółką „Akademia Turbo Football” będą dzielić się swoją pasją z najmłodszymi.

Program wydarzenia:
Turniej piłkarski dla amatorów 8:00 – 15:00
Warsztaty piłkarskie dla dzieci 13:00 – 13:45
Prowadzący: Akademia Turbo Football z bramkarzem z Turbo Kozaka na czele!
Sesja zdjęć i autografów z gwiazdami YouTube – 14:00 – 15:00
Charytatywny Mecz Gwiazd YouTube – 15:00 – 16:30
Licytacja wartościowych nagród na rzecz Fundacji Rak’n’Roll – 15:30
Dodatkowo liczne losowania z nagrodami! – 15:45
Przez całe wydarzenie zapraszamy do specjalnego Kącika dla dzieci!

Impreza odbędzie się 4 marca w hali sportowej OSiR Warszawa-Bemowo przy ul. Obrońców Tobruku 40. Patronem medialnym jest portal GrodziskNews.pl.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi