14 11 2016

Wpadli za kradzież z włamaniem

14.11.2016, godz.: 12:46
Wpadli za kradzież z włamaniem
fot. KPP Grodzisk

Grodziscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn mających związek z włamaniem i kradzieżą biżuterii z domu w baranowskiej gminie. Wszystkim grozi nawet 10 lat więzienia.

Ujęcie Rafała W., Mirosława W. oraz Mirosława S. nastąpi po blisko dwumiesięcznej pracy operacyjnej mającej na celu ustalenie i zatrzymanie sprawców przestępstwa dokonanego w podbaranowskiej wsi Regów. Chodziło o włamanie do domu oraz kradzież biżuterii. Poszkodowana rodzina swoje straty wyceniła na ponad 7 tys. zł.

Gdy wreszcie funkcjonariusze wytypowali podejrzane osoby, od razu pojechali je zatrzymać do dwóch sąsiednich powiatów. Tam bowiem mieszkali podejrzani. 36-letni Rafał W., 43-letni Mirosław oraz 53-letni Mirosław S. kompletnie nie spodziewali się zatrzymania. Trafili jednak do jaktorowskiego aresztu.

Materiały zgromadzone w sprawie potwierdziły, że Rafał W. i Mirosław W. są sprawcami kradzieży z włamaniem. W trakcie czynności funkcjonariusze ustalili, że przestępstwem prawdopodobnie kierował Krzysztof S. Mężczyźni usłyszeli zarzuty karne. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi