14 03 2019

Wpadli po kradzieży rowerów

14.03.2019, godz.: 12:04
Wpadli po kradzieży rowerów
fot. Policja

Grodziscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy próbowali odjechać rowerami chwilę wcześniej skradzionymi ze stojaków przy stacji WKD w Podkowie Leśnej.

Zaczęło się od zgłoszenia, które około godz. 23.00 wpłynęło do policjantów od świadka kradzieży. Informował, że w okolicy stacji WKD w Podkowie Leśnej że nieznani mu mężczyźni zabrali rowery ze stojaka.

Na miejsce pojechał patrol, a funkcjonariusze bardzo szybko odnaleźli w okolicy podejrzanych rowerzystów, którzy próbowali odjechać na skradzionych jednośladach. W wyniku kontroli przy jednym z nich znaleźli narzędzie do przecinania drutu. Na miejscu przestępstwa policjanci potwierdzili pozostawione uszkodzone zabezpieczenia rowerów.

– Do policyjnej celi trafiło trzech mężczyzn, którzy przyznali się do przecięcia linek zabezpieczających i kradzieży czterech rowerów ze stojaka. Zatrzymani obywatele Ukrainy usłyszeli zarzuty i dobrowolnie poddali się karom. Za kradzież grozi im nawet po 5 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze ustalają jeszcze właściciela jednego z zabezpieczonych przy mężczyznach jednośladu. Osobę, która 10 marca utraciła rower marki MARVEL prosimy o zgłoszenie się do policjantów z Posterunku Policji w Podkowie Leśnej ul. Brwinowska 17A lub kontakt telefoniczny pod numerem 22 758 91 10 – poinformowała grodziska komenda.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi