12 03 2015

Wpadł poszukiwany listem gończym i z narkotykami

12.03.2015, godz.: 14:17
Wpadł poszukiwany listem gończym i z narkotykami
fot. Pixabay

Grodziscy policjanci zatrzymali 30-letniego Krzysztofa B. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym, dodatkowo miał przy sobie amfetaminę.

Do zatrzymania doszło podczas kontroli drogowej. Patrol policji przy ul. Okulickiego w Grodzisku około godz. 21.00, zainteresowali się samochodem którym podróżowało kilka osób. Postanowili go sprawdzić. Podczas kontroli dokumentów jeden z pasażerów próbował ukryć coś w wewnętrznej kieszeni kurtki. Okazało się był to portfel, w który znajdowała się torebka z białym proszkiem.

Badanie narkotestem wykazało, że jest to amfetamina. Dalsze czynności sprawdzające posiadacza narkotyków ujawniły nowe fakty. Początkowo Krzysztof B. podał funkcjonariuszom dane, w których stwierdzili niezgodności. Wkrótce wyszło na jaw, że 30-latek figurował w policyjnych kartotekach jako poszukiwany listem gończym, co potwierdziła weryfikacja odcisków palców przeprowadzona na komendzie.

Mężczyzna był poszukiwany listem gończym przez sąd w Toruniu. Krzysztof B usłyszał zarzut posiadania narkotyków, za co grozi kara trzech lat więzienia. Mężczyzna został też doprowadzony do aresztu śledczego gdzie będzie musiał odsiedzieć wcześniejsze wyroki za przestępstwa narkotykowe.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata