15 07 2019

Wpadł po oszustwach w internecie

15.07.2019, godz.: 20:04
Wpadł po oszustwach w internecie
fot. Policja

Nawet na osiem lat do więzienia może trafić mężczyzna podejrzany o oszustwa internetowe. 26-latek wpadł po tym, jak zgłoszenie na policji złożyła oszukana mieszkanka Nadarzyna.

– Pokrzywdzona znalazła w Internecie ogłoszenie o pracy, która miała polegać na wystawianiu wskazanych przez zatrzymanego 26-latka, towarów. Pieniądze otrzymane od kupujących trafiały na jego konto, jednak ani towar nie docierał do kupujących, ani zarobione pieniądze do pokrzywdzonej. Kobieta zwróciła kupującym wszystkie pieniądze i tym samym sama stała się pokrzywdzona w sprawie – poinformowała pruszkowska komenda policji.

Działania operacyjne doprowadziły wkrótce do zatrzymania internetowego „pracodawcy”. Nielegalnego procederu miał się dopuścić 26-latek z Warszawy.

Mężczyźnie postawiono trzy zarzuty. Ten przyznał się do popełnienia oszustw internetowych i dobrowolnie poddał się karze. Teraz grozi mu osiem lat pozbawienia wolności.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi