09 01 2017

Wojska Polskiego do przebudowy. Będzie rondo

09.01.2017, godz.: 09:34
Wojska Polskiego do przebudowy. Będzie rondo
Fot. jaktorow.pl

W tym roku ul. Wojska Polskiego w Międzyborowie ma zostać przebudowana. W ramach inwestycji zostanie też wybudowane rondo.

Inwestycja obejmuje cały 460-metrowy odcinek ul. Wojska Polskiego. Droga zyska nową nawierzchnię z mieszkanki mineralno-asfaltowej. Przylegające obustronnie chodniki z kolei będą wykonane z kostki betonowej. Droga będzie miała również odwodnienie. Po stronie wschodniej ulicy Wojska Polskiego powstaną stanowiska postojowe do równoległego parkowania o szerokości 2,5m

Na końcowym fragmencie ul. Wojska Polskiego (w obszarze istniejącego Placu Tysiąclecia) drogowcy wybudują rondo, które obejmie ulice Piastowską, Armii Ludowej, Świerczewskiego, Jagiellońską i Dąbrowskiego. Pierścień ronda będzie wykonany z kostki granitowej. Na rondzie zaprojektowano nasadzenia z drzew i krzewów iglastych oraz liściastych, zachowanych zostanie także kilka drzew istniejących.

Kiedy kierowcy skorzystają z nowego ronda i przebudowanej ul. Wojska Polskiego? Termin realizacji zadania wyznaczono na 30 października tego roku.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi