12 07 2015

Wodny plac zabaw już otwarty

12.07.2015, godz.: 14:01
Wodny plac zabaw już otwarty
fot. GrodziskNews

Długo wyczekiwana inwestycja, zwłaszcza przez najmłodszych mieszkańców grodziskiej gminy, już dostępna. Wodny plac zabaw, który ochłodzi w gorące dni został dziś oficjalnie otwarty.

Pierwotnie obiekt miał być dostępny od początku lipca, jednak nastąpił delikatny poślizg i termin przesunięto na dziś. Otwarcie wodnego placu zabaw z fontannami oraz siłownią zaplanowano na godz. 13.00 i tak też się stało. Mnóstwo rodziców z dziećmi przybyło, aby obejrzeć i wypróbować nowe miejsce. Organizatorzy przygotowali dla chętnych darmowe lody i napoje, zadbano też o oprawę muzyczną.

Na otwarciu nie zabrakło burmistrza Grodziska Mazowieckiego. – Bardzo się cieszę, że taki obiekt powstał. Chciałbym serdecznie podziękować m.in. panu Mariuszowi Smysło, dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grodzisku Mazowieckim, panu Stanisławowi Olkowskiemu z naszego magistratu, który sprawnie przeprowadził w gminie już tak wiele inwestycji. Dziękuję także innym osobom, które przyczyniły się do powstania tego wspaniałego miejsca. Dzieciakom natomiast życzę wspaniałej zabawy – powiedział Grzegorz Benedykciński.

Następnie rozciągnięto wstęgę, którą przecięły dzieci. Ta po chwili była już w kawałkach, a mali mieszkańcy opanowali obiekt.

Wodny plac zabaw będzie otwarty dla każdego codziennie od godz. 9.00 do 21.00. Ma on być dostępny do połowy września, oczywiście o ile pogoda pozwoli. Dziś dopisała.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi