19 05 2017

Włodek Pawlik zagra jutro w Podkowie

19.05.2017, godz.: 11:12
Włodek Pawlik zagra jutro w Podkowie
Fot. ckiopodkowa.pl

Zdobywca nagrody Grammy Włodek Pawlik wystąpi jutro w podkowiańskim Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. Jazzman wystąpi wspólnie z Markiem Bałatą i Pawłem Pańtą.

Włodek Pawlik to pianista i kompozytor, który od lat mieszka w Podkowie Leśnej. Nagrał ponad 20 płyt, ma na swoim koncie również szereg dzieł muzyki filmowej, a także kompozycje współczesne. Jest laureatem wielu prestiżowych nagród i konkursów, wielokrotnie otrzymywał wyróżnienie „Jazzowy Muzyk Roku” przyznawane przez warszawski Akwarium Jazz Club. Pawlik występuje na największych festiwalach jazzowych świata m.in. Jazz Jamboree. Na początku 2014   roku „Night in Calisia” otrzymał najbardziej prestiżową nagrodę muzyczną – Grammy.

„Joy Spring” to tytuł najbliższego koncertu Pawlika, który odbędzie się 20 maja w CKiIO w Podkowie przy ul. Świerkowej 1. Wybitny pianista zagra w mieście ogrodzie ze znakomitym wokalista Markiem Bałatą oraz świetnym kontrabasistą Pawłem Pańtą. Podczas koncertu będzie można usłyszeć m.in. kompozycje Pawlika, standardy jazzowe oraz utwory z repertuaru Marka Bałaty.

Bilety w cenie 40 zł można rezerwować dzwoniąc pod numer 22 758 94 41 lub pisząc na maila anna.strzaska@ckiopodkowa.pl. Bilety (o ile jeszcze będą) będzie można zakupić także przed koncertem.

Początek występu o godz. 19.00.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi