09 03 2018

Włamywali się do domów. Zostali zatrzymani

09.03.2018, godz.: 11:23
Włamywali się do domów. Zostali zatrzymani
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o włamania na terenie gminy Baranów. Zostali objęci policyjnymi dozorami.

W ostatnim czasie na terenie baranowskiej gminy doszło do kilku włamań do nowo budowanych domów. Policyjne dochodzenie wskazywało, że mogli tego dokonać dwaj młodzi mężczyźni – Łukasz O. i Krzysztof B. Funkcjonariusze pojechali więc do miejsca zamieszkania podejrzanych i zatrzymali ich.

Policjanci ustalili, że 17- i 19-latek mogli wspólnie dokonać trzech tego typu przestępstw na terenie gminy Baranów, podejrzani usłyszeli więc po trzy zarzuty. Decyzją prokuratora Krzysztof B. i Łukasz O. zostali objęci policyjnymi dozorami.

Za włamanie można nawet na 10 lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi