10 01 2018

Włamał się do domu i… zjadł pączka

10.01.2018, godz.: 09:11
Włamał się do domu i… zjadł pączka
Fot. KPP Grodzisk Maz.

Policja zatrzymała 64-latka podejrzanego o włamanie do jednego z domów na terenie grodziskiej gminy. Zatrzymany przyznał, że nie zdążył jednak ukraść nic poza pączkiem, którego zjadł na miejscu.

Policjanci zostali wezwani przez pracowników ochrony. Gdy funkcjonariusze dojechali na miejsce zobaczyli wybitą szybę w oknie tarasowym domu, obok którego stał ujęty wcześniej przez ochroniarzy mężczyzna.

64-latek został zatrzymany przez mundurowych. Podczas rozmowy z policjantami przyznał się do wejścia do domu. Poinformował jednak, że przed załączeniem się alarmu nie zdążył nic zabrać. Poczęstował się jednak pączkiem, którego zjadł w budynku.

Zatrzymany usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo można nawet na 10 lat trafić do więzienia.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi