14 12 2017

WKD otworzyła przejazd w Podkowie, zamknęła w Otrębusach

14.12.2017, godz.: 19:53
WKD otworzyła przejazd w Podkowie, zamknęła w Otrębusach
fot. WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa otworzyła czwartek dla ruchu kołowego przejazd w Podkowie Leśnej. Jednocześnie zamknęła jednak przeprawę przy ul. Przejazdowej w Otrębusach, by kontynuować remont. 

Pod koniec października wukadka rozstrzygnęła przetarg na wymianę nawierzchni drogowej na pięciu przejazdach kolejowych: w Michałowicach na ul. Jesionowej, w Nowej Wsi na ul. Głównej, na ul. Piłsudskiego w Kaniach, na ul. Przejazdowej w Otrębusach oraz na ul. Jana Pawła II/Brwinowskiej w Podkowie Leśnej.

Przed tygodniem zamknięto więc przeprawę w Podkowie, by przeprowadzić prace. Teraz analogiczne działania nastąpią na przejeździe WKD w Otrębusach.

Zakończono prace na przejeździe zlokalizowanym w ciągu ul. Jana Pawła II w Podkowie Leśnej. Tym samym obiekt został otwarty dla ruchu kołowego bez ograniczeń – poinformował przewoźnik. – Zarazem rozpoczęte zostają prace na kolejnym obiekcie: na przejeździe kolejowym zlokalizowanym w ciągu ul. Przejazdowej w Otrębusach (przejazd pomiędzy p.o. Otrębusy i p.o. Podkowa Leśna Wschodnia); przejazd zostaje całkowicie zamknięty dla ruchu kołowego do 24 grudnia włącznie – dodał.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi