07 08 2018

Willa Niespodzianka wciąż walczy o wygraną. Głosujmy!

07.08.2018, godz.: 10:39
Willa Niespodzianka wciąż walczy o wygraną. Głosujmy!
fot. GrodziskNews

Już tylko do południa w czwartek (9 sierpnia) potrwa głosowanie na „Modernizację Roku 2017”, a w nim o zwycięstwo w walczy rewaloryzacja grodziskiej willi Niespodzianka Obecnie zajmuje drugie miejsce w kategorii „Zabytki”i mimo sporej straty do pierwszej pozycji zwycięstwo wciąż jest możliwe. Warunek? Maksymalna aktywność w głosowaniach przez czas, który jeszcze pozostał.

Celem konkursu „Modernizacja Roku” jest wyłonienie i nagrodzenie realizacji przedsięwzięć budowlanych ukończonych w danym roku wyróżniających się szczególnymi walorami, a także propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego.

W konkursie wyróżniono 12 kategorii. W jednej z nich – zabytki – startuje pięć inwestycji: rewaloryzacja willi Niespodzianka, przebudowa budynku nadleśnictwa w Koszęcinie, przebudowa budynku Masztalarni w Goraju Zamku, konserwacja szklanej mozaiki na południowo-zachodniej elewacji budynku usytuowanego przy pl. Wyzwolenia 4 w Katowicach oraz rewaloryzacja budynku mieszkalnego w al. Zygmunta Krasińskiego 16 w Lesznie. Grodziska inwestycja uzbierała 3442 głosów i zajmuje obecnie drugą pozycję, ale wciąż może wygrać, jeśli wszyscy zmobilizujemy się do głosowania. Wprawdzie koszęcińska inwestycja ponad sześć tysięcy głosów, ale wciąż można nadrobić stratę.

Głosować na nasz obiekt można tutaj. Każdego dnia można oddać swój głos i podać przy tym swój e-mail. Podając ten adres przy każdym głosowaniu zwiększasz swój szanse na wygranie nagród przewidzianych dla głosujących. Głosowanie trwa do 9 sierpnia do godz. 12.00.

Przypomnijmy, że „Modernizacją Roku 2015” w kategorii „szkolnictwo” została modernizacja Szkoły Podstawowej nr 1 w Grodzisku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi