12 08 2017

Wieżyczka wróciła na Niespodziankę

12.08.2017, godz.: 13:19
Wieżyczka wróciła na Niespodziankę
Fot. GrodziskNews.pl

Prace związane z odnową Willi Niespodzianki w Grodzisku trwają w najlepsze. W ostatnich dniach na budynek wrócił zrewitalizowany dach wieżowy.

Pod koniec lipca pisaliśmy o postępach prac w Willi Niespodzianka. Urzędnicy podkreślali, że prace idą sprawnie, ściany i fundamenty zostały osuszone, rozprowadzone zostały wszystkie instalacje, a jeszcze w sierpniu mają rozpocząć się prace wykończenia wnętrz zabytku. W tamtym czasie Niespodziance brakowało charakterystycznego dla niej elementu – dachu wieżowego. – Został zdjęty, bo w ten sposób łatwiej i bezpieczniej jest poddać go rewitalizacji – mówiła nam wtedy Urszula Chrzanowska z grodziskiego magistratu.

Od paru dni jednak Niespodzianka może pochwalić się zrewitalizowanym dachem na wieży, który wygląda efektownie, ale obiekt wymaga jeszcze wiele pracy, więc na końcowe efekty trzeba będzie poczekać. Termin zakończenia prac wyznaczono na marzec przyszłego roku, ale włodarze chcieliby, aby Willa była gotowa na najbliższą imprezę sylwestrową.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi