10 10 2017

Wielka gala noworoczna w Grodzisku

10.10.2017, godz.: 19:32
Wielka gala noworoczna w Grodzisku
Fot. centrumkultury.eu

Jedna wspaniała gala wiedeńska w Grodzisku odbyła się wczoraj. Już dziś natomiast możemy zapowiedzieć kolejną – i to w wykonaniu światowej sławy Narodowego Teatru Opery i Baletu w Odessie.

Podczas wielkiej gali noworocznej w Grodzisku (13 stycznia, godz. 20.00) na scenie centrum kultury wystąpi wielu znakomitych solistów i solistek. – Zapraszamy Państwa w podróż do magicznego świata operetki, musicalu i filmu, gdzie rozbrzmiewać będą największe światowe szlagiery,   gdzie w pełnych zachwytu dźwiękach usłyszeć będzie można szelest długich sukien, huk rozlewanego szampana,   miłosnych westchnień czy burzliwych kinowych akcji – zapowiadają organizatorzy.

– Podczas Noworocznej Gali Koncertowej zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny. Wspaniali artyści, bogactwo strojów, nowatorstwo choreografii wzbogacone wirtuozerskim tańcem par baletowych to bogactwo doznań artystycznych w najlepszym wykonaniu   na które Państwa serdecznie zapraszamy – dodają.

Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych, a także laureaci znaczących międzynarodowych konkursów wokalnych.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi