19 06 2019

Wieczorny pożar w Odrano-Woli. Nie żyje mieszkanka domu

19.06.2019, godz.: 09:11
Wieczorny pożar w Odrano-Woli. Nie żyje mieszkanka domu
fot. GrodziskNews

We wtorkowy wieczór wybuchł pożar domu przy ul. Lazurowej w Odrano-Woli. Był tragiczny w skutki, bowiem zginęła w nim 52-letnia mieszkanka domu.

Dramat rozegrał się po godz. 22.00. – Tuż po godz. 22.20 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze parterowego domu przy ul. Lazurowej w Odrano-Woli. Było podejrzenie, że w środku może przebywać człowiek, jednak nie sposób było tego sprawdzić w trakcie akcji ponieważ ogień zdążył się rozprzestrzenić – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Po opanowaniu żywiołu potwierdziło się najgorsze. – W domu znajdowała się 52-letnia kobieta, która ze względu na swoją niepełnosprawność nie była w stanie opuścić domu, gdy wybuchł pożar – dodał Tryniszewski.

Na miejscu działały również policja i prokuratura, które wyjaśnią przyczyny pożaru.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi