14 05 2018

Wieczorny pożar w Milanówku, ogień objął także kawiarnię

14.05.2018, godz.: 10:55
Wieczorny pożar w Milanówku, ogień objął także kawiarnię
fot. Facebook OSP Milanówek

Milanowscy strażacy walczyli w niedzielny wieczór z pożarem, który z kontenerów na śmieci rozprzestrzenił się na znajdującą się nieopodal kawiarnię. – O tej porze nikogo nie było już w środku, ale ogień strawił częściowo obiekt kawiarni – podają strażacy.

Do zdarzenia doszło przy ul. Piłsudskiego nieopodal Starego Kina. – Około godz. 22.00 odebraliśmy zgłoszenie o pożarze trzech dużych kontenerów na śmieci. Na miejsce udał się jeden zastęp OSP z Millanówka i PSP z Grodziska Mazowieckiego. Na miejscu okazało się, że ogień zajął także drzwi sąsiadujące kawiarni wdarł się do środka nadpalił część znajdujących się w środku mebli – opowiada bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

O tej porze nikogo już kawiarni nie było, nikomu nic się nie stało. Strażacy zakończyli działania przed godz. 23.30 – dodaje.

Jako się rzekło w akcji uczestniczyli strażacy z jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Milanówku, którzy na swoim facebookowym profilu zamieścili zdjęcia z akcji gaśniczej. Zachęcamy do zajrzenia TUTAJ.

fot. Facebook OSP Milanówek

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi