05 07 2019

Wieczorny pożar na Warszawskiej

05.07.2019, godz.: 09:38
Wieczorny pożar na Warszawskiej
Fot. Czytelniczka Marta

Trzy zastępy straży pożarnej interweniowały wczoraj przy pożarze, do którego doszło na ul. Warszawskiej w Jaktorowie.

Informację o działaniach strażaków przekazała nam czytelniczka. – W Jaktorowie przy światłach na Chełmońskiego przy kebabie interweniowała straż pożarna. Zapalił się drewniany budynek – napisała Marta, a do wiadomości dołączyła zdjęcia.

Okazało się, że płonęła… drewniana toaleta. – O godz. 20.18 otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące drewnianej komórki na ul. Warszawskiej. Gdy dojechaliśmy na miejsce okazało się, że to drewniana toaleta. Nikt w środku się nie znajdował także poszkodowanych nie było. Akcja gaśnicza trwała około 40 minut. Na miejscu działały trzy zastępy: dwa z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej i jeden z OSP Jaktorów – mówi nam st. Bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
(-1579420159000)