19 12 2018

Wieczorny pożar domu. Pięć zastępów w akcji

19.12.2018, godz.: 09:24
Wieczorny pożar domu. Pięć zastępów w akcji
fot. GrodziskNews

We wtorek późnym wieczorem na poddaszu domu jednorodzinnego w miejscowości Ciepłe (gm. Żabia Wola) wybuchł pożar, w którego gaszeniu brało udział pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Co konkretnie się stało? – O godz. 22.54 do stanowiska kierowania wpłynęło zgłoszenie o pożarze na poddaszu domu jednorodzinnego w miejscowości Ciepłe. Na miejsce pojechały trzy zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz dwie jednostki ochotników ze Skuł. Tam okazało się, iż wszyscy domownicy bezpiecznie opuścili budynek, nikt nie ucierpiał – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

– Spaleniu uległy część dachu i jego izolacji oraz poddasze. Akcję zakończyliśmy po północy – dodaje Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi