13 05 2019

Wieczorne zderzenie trzech aut w Natolinie

13.05.2019, godz.: 11:30
Wieczorne zderzenie trzech aut w Natolinie
fot. GrodziskNews

W niedzielny wieczór na drodze w Natolinie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Z ustaleń policji wynika, że mieliśmy tam „efekt domina”.

Do kolizji doszło tuż po godz. 21.00. – Mogę potwierdzić, że na drodze w Natolinie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych, które zakwalifikowaliśmy jako kolizję – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. – Do zdarzenia doszło około godz. 21.05, a brały w nim udział audi, toyota i lexus – dodaje.

– Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że kierowca audi uderzył w tył jadącej przed nim toyoty, a ta siłą rozpędu uderzył w tył lexusa. Wszyscy kierowcy byli trzeźwi, a ten z audi został ukarany mandatem.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi