22 09 2017

Wieczorne zderzenie w Milanówku

22.09.2017, godz.: 21:16
Wieczorne zderzenie w Milanówku

Piątkowy wieczór upływa nam pod znakiem wypadków i kolizji. Godzinę po potrąceniu w Grodzisku, w Milanówku doszło do zderzenia z udziałem busa.  drugiego pojazdu. Zderzyły się na ul. Królewskiej w pobliżu supermarketu.

Informację o tym, wraz ze zdjęciem z miejsca zdarzenia otrzymaliśmy od czytelnika. – Na skrzyżowaniu w Milanówku koło sklepu Tesco był jakiś wypadek. Na miejscu policja straż pożarna i pogotowie – napisał.

Co konkretnie się wydarzyło? – Na ul. Królewskiej zderzył się bus z samochodem osobowym. Nikt z tego pierwszego pojazdu nie odniósł obrażeń, natomiast kierowca osobówki, który podróżował sam doznał rozcięcia skóry na głowie oraz uskarżał się na ból kolana. Ale po udzieleniu pomocy przez medyków, pozostał na miejscu. Mówimy więc o kolizji – wyjaśnia bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi