30 12 2018

Wieczorne dachowanie w Baranowie

30.12.2018, godz.: 15:59
Wieczorne dachowanie w Baranowie
fot. GrodziskNews

W sobotni wieczór w Baranowie doszło do dachowania samochodu osobowego. Z relacji służb pracujących na miejscu wynika, iż kierowca pojazdu był ranny w głowę i oddalił się z miejsca zdarzenia.

W sprawie dachowania napisał do nas dziś jeden z czytelników. – Czy wiecie coś więcej na temat wypadku drogowego w Baranowie. Wyglądało naprawdę groźnie – poinformował Krzysztof.

O szczegóły zapytaliśmy strażaków, którzy prowadzili czynności na miejscu dachowania. – Do zdarzenia doszło około 19.20. Na miejsce pojechały cztery zastępy strażaków: po jednym z OSP Baranów i Jaktorów oraz dwa wozy Państwowej Straży Pożarnej. Po dojeździe na miejsce strażacy zastali mężczyznę, prawdopodobnie kierowcę pojazdu, który poniósł obrażenia głowy – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy KP PSP w Grodzisku Mazowieckim.

– Mężczyzna oddalił się z miejsca zdarzenia, nie czekając na przyjazd policji. Funkcjonariusze będą pewnie prowadzić swoje czynności, aby ustalić, czy to on prowadził – wyjaśnia Tryniszewski. – Nasze działania zakończyły się około godz. 22.00 – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi