02 03 2018

Wieczorne dachowanie na Alpejskiej

02.03.2018, godz.: 09:39
Wieczorne dachowanie na Alpejskiej
fot. Policja

Policja i straż pożarna interweniowały w czwartkowy wieczór na ul. Alpejskiej w miejscowości Budy-Grzybek. Powód? Dachowanie samochodu. Jak na razie okoliczności zdarzenia nie są znane, gdyż osoby podróżujące kią oddaliły się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb.

Do dachowania doszło przed godz. 22.00. – Dokładnie o 21.44 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Alpejskiej w miejscowości Budy-Grzybek. Na miejsce udały się dwa zastępy – jeden z PSP, jeden z OSP – w celu zabezpieczenia tego rejonu i wsparcia czynności policyjnych – mówi nam bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku.

– Okazuje się, że osoby jadące kią oddaliły się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb. Nasze działania zakończyły się około 22.30 – dodaje Tryniszewski.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi