22 03 2019

Wieczorna kolizja na Królewskiej

22.03.2019, godz.: 11:14
Wieczorna kolizja na Królewskiej
Fot. GrodziskNews.pl

W czwartkowy wieczór w Milanówku doszło do groźnie wyglądającej kolizji – samochód osobowy uderzył w sarnę.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Na ul. Królewskiej w Milanówku był wypadek. Osobówka chyba uderzyła w jakiegoś zwierza – poinformował Mariusz.

Policjanci potwierdzają. – Po godz. 19.00 na ul. Królewskiej pod koła osobowego audi wybiegła sarna. Kierującemu autem nic się nie stało, nie mamy natomiast informacji o stanie zdrowia zwierzęcia. Kierowca osobówki był trzeźwy – mówi nam asp. Sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Zdarzenie to spowodowało utrudnienia w ruchu. Na czas sprzątania po kolizji droga była nieprzejezdna.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata