24 10 2016

Wieczorna interwencja straży w Jaktorowie

24.10.2016, godz.: 21:32
Wieczorna interwencja straży w Jaktorowie
Fot. Czytelnik

Trzy zastępy straży pożarnej brały udział w akcji na ul. Chełmońskiego w Jaktorowie. Strażacy otrzymali zgłoszenie, że zapalił się gaz w jednym z budynków.

Informację o akcji straży napłynęły od czytelników. – Coś się dzieje na Chełmońskiego w Jaktorowie, chyba pali się dom, jest sporo strażaków, jest i policja – powiedział nam Michał.

Zwróciliśmy się więc do strażaków z pytaniem, co się wydarzyło. – Zgłoszenie otrzymaliśmy o godz. 20.37. Miał się tam zapalić gaz, jednak gdy strażacy przyjechali na miejsce, otwartego ognia nie było. Z relacji zgłaszającego wynikało, że ogień pojawił się na chwilę i zgasł. Akcji gaśniczej nie było. Nasze działania polegały na sprawdzeniu budynku, na miejsce zostało również wezwane pogotowie gazowe, które swoimi przyrządami zbadało instalację. Akcja przez nas została już zakończona. Strażacy wrócili do swoich jednostek. Nikomu nic się nie stało – mówią nam strażacy z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej.

W akcji brały udział trzy zastępy Grodziska: dwa z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej oraz jeden z OSP.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi