17 09 2019

Wichura w gminie: powalone drzewa, zerwane linie

17.09.2019, godz.: 18:27
Wichura w gminie: powalone drzewa, zerwane linie
Fot. GrodziskNews.pl

We wtorkowe popołudnie w grodziskiej gminie mocniej powiało. Skutek? Powalone drzewa i zerwane linie energetyczne.

Informację o interwencjach straży otrzymaliśmy od czytelników z różnych miejscowości. – Chlebnia na wysokości numeru 61 złamana gałąź uszkodziła przewody energetyczne, a te upadając wywołały pożar. Na miejscu kilka zastępów straży pożarnej – to wiadomość jaką otrzymaliśmy od czytelnika Henryka.

To było jedno z trzech zdarzeń dzisiejszego popołudnia związanych z porywistym wiatrem.a – W ciągu 10 minut otrzymaliśmy trzy zgłoszenia. O godz. 17.33 mieliśmy wezwanie na ul. Mazowiecką w Książenicach gdzie drzewo zwaliło się na drogę. Pięć minut później otrzymaliśmy zgłoszenie z Chlebni, gdzie drzewo zerwało przewody energetyczne i doszło do pożaru trawy. Ostatnie zgłoszenie otrzymaliśmy o 17.45. W Odrano Woli na ul. Barwnej drzewo przewróciło się na przyłącze energetyczne do budynku i je zerwało. W żadnym z tych trzech zdarzeń nikt nie ucierpiał – mówi nam st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy zakończyli już działania w sprawie pierwszych dwóch zdarzeń, dobiega także końca akcja w Odrano Woli.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata