10 01 2017

Weź udział w grze terenowej WKD, nie zwlekaj ze zgłoszeniem

10.01.2017, godz.: 08:09
Weź udział w grze terenowej WKD, nie zwlekaj ze zgłoszeniem
fot. Piotr Antos

Warszawska Kolej Dojazdowa szykuje dla miłośników kolejnictwa z pewnością atrakcyjną propozycję. Będzie to gra terenowa, która odbędzie się już 14 stycznia. Dziś ostatnia szansa na zgłoszenie.

– Celem gry jest zdobycie wszystkich checkpointów w jak najkrótszym czasie. Czas zapisywany jest w punkcie startowym oraz na mecie. Zdobyty checkpoint odnotowywany jest na mapach drużyn poprzez wklejenie naklejki przez animatora. Bonusowe minuty odejmowane od czasu zdobywa się poprzez wykonanie trudniejszej wersji zadania – czytamy w regulaminie zabawy.

Mogą wziąć w niej udział drużyny liczące od trzech do pięciu członków, a osoby poniżej 18 lat muszą być pod opieką dorosłych. Zespoły będą miały do wykonania różnego rodzaju zadania: trzeba będzie wypełnić quiz, wykonać zadanie zgodnie ze wskazówkami animatora obecnego na miejscu i odebrać naklejkę do wklejenia na mapę zabawy i odczytać kody QR pozwalające odszyfrować nowe wskazówki.

W zabawie może wziąć udział maksymalnie 100 osób, a zgłoszenia można wysyłać jeszcze tylko dziś (10 stycznia włącznie). Zgłaszając drużynę należy podać jej nazwę oraz liczebność.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi