10 08 2018

Weekendowych atrakcji w Milanówku ciąg dalszy

10.08.2018, godz.: 16:21
Weekendowych atrakcji w Milanówku ciąg dalszy
Fot. Milanowskie Centrum Kultury

Rusza kolejny weekend w ramach cyklu „Ale wakacje” na Miejskim Podwórku przy ul. Sportowej 70B. Będzie m.in. kino na leżaku, impreza z DJ-em, koncert funkowo-jazzowy, a także występ Barbary Wałaszek.

Piątek
Impreza startuje dziś o godz. 17.00 słuchowiskiem dla dzieci. Następnie zaplanowano imprezę z DJ-em, a piątkowy wieczór zwieńczy projekcja w ramach „Kina na leżaku” – o godz. 21.00 rozpocznie się seans filmu w reżyserii Jamesa Franco z 2017 r. (tytułu nie możemy podać ze względów licencyjnych. Możemy natomiast zdradzić, że będzie to film opowiadający prawdziwą historię reżysera Tommy’ego Wiseau, autora filmu „The Room”, który został okrzyknięty mianem „najgorszego filmu w historii”. Obraz Jamesa Franco oparty jest na bestsellerze Grega Sestero, który opisywał proces tworzenia „The Room”. Ta przezabawna historia pokazuje, że legendą można się stać w różny sposób. Występują: James Franco, Dave Franco, Zac Efron

Sobota
W sobotę w godz. 11.00–13.00 odbędą się zabawy z animatorką pt. „Indiańska wioska”. Wieczorem, od godz. 19.00 Miejskie Podwórko wypełnią jazzowo-funkowe dźwięki zespołu So Funking Jazz.

Niedziela
O godz. 12.30 rozpocznie się przedstawienie Teatru „Scena Elfów” pt. „Calineczka”. Natomiast ten weekend „Ale wakacji” zwieńczy koncert Barbary Wałaszek na placu Stefana Starzyńskiego. Będzie można posłuchać piosenek m.in. Edyty Geppert, Seweryna Krajewskiego, czy Ewy Demarczyk.

Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wolny.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi