07 06 2019

Weekend z kolejnymi koncertami dla bezdomniaków

07.06.2019, godz.: 09:26
Weekend z kolejnymi koncertami dla bezdomniaków
Fot. Mat. Organizatora

Przed nami kolejny weekend z dwoma dniami koncertowymi w ramach Dog Rock! W piątek (7 czerwca) zapanuje bluesowy klimat, za to w sobotę przyjdzie czas na mocniejsze brzmienia…

Jako się rzekło w piątek o godz. 20.00 w restauracji Grill pod Dębem wystąpi bluesowa formacja Nafta&Zelman. Zespół występuje w składzie: Michał Naftyński – wokal, Michał Zelman – gitara, Marek Gul – gitara basowa, Mariusz Samoraj – perkusja.

W sobotę o tej samej porze scenę opanuje zespół Gorgonzolla, na który cykl Dog Rock czekał dość długo. – Od początku chcieliśmy, żeby zagrali dla naszych nosów. Oni też chcieli, ale zawsze wychodziły nam jakieś niezależne od wszystkich kwiatki. W końcu się udało – mówią ludzie z Grodziskiej Straży Zwierząt.

– Gorgonzolla – dwa różne wokale, dwa różne światy i szczery przekaz, tak w skrócie można opisać warszawski zespół. Wydana w kwietniu 2016, debiutancka płyta pod tytułem „Eksploatowani” zaprowadziła grupę na scenę 22. Przystanku Woodstock oraz została doceniona przez Antyradio, utrzymując się przez kilka tygodni w notowaniu TURBO TOP oraz przez pismo Teraz ROCK. Obecnie Gorgonzolla przygotowuje materiał na drugi album, którego nazwa to „Konsumpcja”. Zespół ma za sobą również wspólne koncerty z takimi ekipami jak: Luxtorpeda, KSU, Closterkeller, Kabanos, ZENEK i Nocny Kochanek – dodają.

Wcześniej, przed Gorgonzollą, wystąpi zespół Bloody Mess. – To energetyczna dawka ciężkiej muzyki w wykonaniu czterech szaleńców, którzy mają coś do przekazania każdą nutą, uderzeniem, sylabą i pauzą. Melodyjnie i z sensem. I młócka na koncertach – podkreślają organizatorzy. Start również o godz. 20.00.

Przychodźcie licznie i nie szczędźcie grosza wrzucanego do puszek. Dochód z koncertów tradycyjnie pójdzie na pomoc bezdomnym podopiecznym Grodziskiej Straży Zwierząt.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata