21 11 2016

We wtorek kilkugodzinny brak wody

21.11.2016, godz.: 11:06
We wtorek kilkugodzinny brak wody
fot. Pixabay

Mieszkańcy jaktorowskiej gminy mogą mieć przez kilka godzin ograniczony dostęp do bieżącej wody. Powód? Prace konserwatorskie na sieci wodociągowej, które zaplanowano na wtorek 22 listopada.

Według zapowiedzi magistratu przerwy w dostawie wody mogą nastąpić w godzinach od 8.00 do 16.00 i obejmą mieszkańców miejscowości Chylice-Kolonia, konkretnie zaś posesje zlokalizowane przy ul. przy ulicach Górnośląskiej, Cygańskiej,  Leśmiana, Miodowej, Orzeszkowej, Konopnickiej i Poznańskiej.

Wodociągowcy w całym regionie co pewien czas wyłączają wodę, aby przeprowadzić przegląd i konserwację urządzeń  odpowiedzialnych za dostarczanie wody do naszych domów. Tym  razem sytuacja ma się podobnie.

Jaktorowski magistrat zachęca mieszkańców do wcześniejszego zrobienia zapasów wody.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi