10 09 2018

We wrześniu remont chodnika na Szkolnej

10.09.2018, godz.: 16:19
We wrześniu remont chodnika na Szkolnej
fot. Facebook radnego Tomasza Suchożebrskiego

Niebawem mają ruszyć prace remontowe chodnika przy ul. Szkolnej w Grodzisku. Będzie to niejako realizacja postulatów mieszkańców, którzy od dawna dopinają się modernizacji trotuaru.

O planach modernizacyjnych napisał na swoim Facebooku radny Tomasz Suchożebrski. – W drugiej połowie września powinny rozpocząć się prace przy wymianie chodnika pomiędzy ulicami 3 maja i Armii Krajowej. Mieszkańcy osiedla Kopernika podążający do stacji PKP, a w szczególności Pan Robert z ul. Szkolnej, zgłaszali problem złego stanu chodnika – napisał grodziski samorządowiec.

– W ich imieniu złożyłem w tej sprawie interpelację. Wyłoniona w przetargu firma oprócz tego miejsca wykona remonty kilku zatok parkingowych i nawierzchni drogowych – dodał.

fot. Facebook radnego Tomasza Suchożebrskiego 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi