03 02 2018

Wcześniej zmiana trasy ZG, teraz przenosiny kasy biletowej

03.02.2018, godz.: 10:45
Wcześniej zmiana trasy ZG, teraz przenosiny kasy biletowej
fot. milanowek.pl

Od dwóch tygodni po nowemu funkcjonuje zmodyfikowany rozkład zastępczej komunikacji autobusowej linii ZG uwzględniający nową trasę. Właśnie w związku z tą zmianą Koleje Mazowieckie zmieniły ostatnio lokalizację kasy biletowej.

Przypomnijmy, że po długich negocjacjach milanowskim urzędnikom udało się przekonać KM, , by uwzględniły ulicę Warszawską w trasach zastępczej komunikacji autobusowej. Prośby o usytuowanie przystanku na tej ulicy zgłaszali zarówno mieszkańcy, jak i przedsiębiorcy. Zgodnie z nową trasą, autobusy linii zastępczej ZG jadące do i z Warszawy zamiast ul. Królewską i ul. Piłsudskiego jeżdżą ul. Podwiejską i ul. Warszawską. Centrum przesiadkowe ZM i ZG znajduje się na Dębowej, na której stanął przystanek przeniesiony z ul. Piłsudskiego.

Zmiany te niajko automatycznie spowodowały przenosiny kasy biletowej. Ta znajduje się obecnie właśnie przy Warszawskiej przy przystanku.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi