17 05 2018

Wciąż walczą z awarią na Kerlańczyków. Wody nie będzie dłużej

17.05.2018, godz.: 11:27
Wciąż walczą z awarią na Kerlańczyków. Wody nie będzie dłużej
fot. Pixabay

Awaria wodociągowa na ul. Kierlańczyków w Grodzisku. Nastręcza ekipom technicznym większych trudności niż początkowo sądzono. Oznacza to, że usunięcie usterki potrwa dłużej, a woda w kranach mieszkańców popłynie kilka godzin później.

Przerwa w dostawie wody nastąpiła wczoraj popołudniu. Objęła budynki przy ul. Kilińskiego, od posesji nr. 8 do ul. P. Krupińskiego oraz ul. Kierlańczyków i ul. P. Krupińskiego od ul. W. Bartniaka do ul. J. Kilińskiego. Zakład wodociągów i kanalizacji zapowiadał wówczas, że woda popłynie z kranów najpóźniej dziś w południe. Założenia uległy jednak zmianie.

W nawiązaniu do informacji o awarii na sieci wodociągowej na skrzyżowaniu ul. Kierlańczyków i ul. J. Kilińskiego, chcielibyśmy poinformować, że przewidywany termin usunięcia awarii to dziś o godz. . 16:00 – podał ZWiK.

 

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi