20 04 2019

Wciąż nie ma decyzji ws. kładki

20.04.2019, godz.: 13:11
Wciąż nie ma decyzji ws. kładki
Fot. GrodziskNews.pl

Milanowski magistrat wciąż nie otrzymał listy niezbędnych prac, które są niezbędne do wykonania, aby przywrócić do użytkowania kładkę przy ul. Przejazd.

Przypomnijmy. Na początku grudnia Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego nakazał wyłączenie obiektu z  użytkowania. Z oceny inspektora wynika, iż dalsze korzystanie z przeprawy groziłoby nawet utratą zdrowia i  życia. Urząd Miasta Milanówka poinformował wtedy, że czeka na ekspertyzę określającą zakres prac niezbędnych do wykonania w  celu przywrócenia komunikacji pieszej kładką. Urzędnicy podkreślili też, że sprawa ta ma charakter priorytetowy.

Jednak do dziś urząd nie otrzymał konkretnych informacji ws. wspomnianej przeprawy. – Kładka przy ulicy Przejazd została wyłączona z użytkowania przez Wojewódzki Inspektorat Nadzoru Budowlanego w grudniu 2018 r. Od tego czasu została wykonana i  przesłana do WINB ekspertyza stanu technicznego. W  chwili obecnej czekamy na informację zwrotną zawierającą zalecenia i  wytyczne dotyczące napraw niezbędnych do jej ponownego uruchomienia. Prace rozpoczną się niezwłocznie po otrzymaniu takiej wiadomości – podkreślił.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.