06 09 2019

Wandal zatrzymany na gorącym uczynku

06.09.2019, godz.: 19:30
Wandal zatrzymany na gorącym uczynku
Fot. Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim

Strażnicy miejscy zatrzymali 20-latka, który oszpecił obiekty przy ul. Traugutta w Grodzisku. Mężczyznę zauważył operator miejskiego monitoringu.

W godzinach wieczornych kamery monitoringu uchwyciły jak młody mężczyzna sprayem umieszcza napisy na nowym przystanku autobusowym przy ul. Traugutta. Chwilę potem, obserwując grupę osób, zauważył kolejne napisy, tym razem na nowej elewacji budynku przy ul. Traugutta 19.

W czasie kiedy napisy były malowane, na miejsce zdążył podjechać patrol straży miejskiej i 20-latek został przyłapany na gorącym uczynku. – Okazało się, że jest nietrzeźwy wobec powyższego przewieziono go do Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. Sprawcę czeka kosztowna sprawa przed sądem, ponieważ mandat naszym zdaniem nie jest właściwym środkiem wychowawczym w przypadku takiego wybryku chuligańskiego. Podejrzany poniesie koszty lub sam zostanie zobowiązany do naprawienia wszystkich szkód polegających na przywróceniu stanu elewacji i przystanku do czasu sprzed uszkodzeń – poinformowali grodziscy strażnicy.

Fot. Straż Miejska w Grodzisku Mazowieckim

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata