12 09 2019

Walka o serce Filipka trwa

12.09.2019, godz.: 11:10
Walka o serce Filipka trwa
Fot. Siepomaga.pl

Ludzie dobrej woli nie ustają w staraniach, aby zgromadzić pieniądze potrzebne do wysłania 6-letniego Filipa na operację, która uratuje życie chłopca. Nie osłabiła tego nawet wiadomość, że trzeba zgromadzić dodatkowy milion na specjalistyczny przelot. Czas jednak płynie nieubłaganie…

Przypomnijmy. Nieco ponad tydzień temu, gdy niemal cała pierwotnie wymagana kwota została zebrana, gruchnęła wiadomość,że ze względów proceduralnych i względów bezpieczeństwa pasażerów linie lotnicze nie podejmą się przewiezienia chłopca na operację do Bostonu lotem rejsowym. Do transportu konieczna jest tzw. karetka powietrzna, a to praktyce podwaja koszty.

Nikt jednak ani myślał się poddawać i zbiórka środków oraz licytacje przybrały na sile. W efekcie na koncie Filipa w fundacji Siepomaga jest już ponad 1,6 mln zł. Do szczęścia potrzeba jeszcze „tylko” 455 tys. zł. Tylko i aż… bowiem do końca zbiórki zostało raptem 13 dni.

Zbiórka pieniędzy trwa zatem tutaj. Z kolei tutaj można wystawiać i licytować przedmioty na rzecz Filipka.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata