11 03 2018

Wahadło w tunelu jednak do poniedziałku

11.03.2018, godz.: 10:50
Wahadło w tunelu jednak do poniedziałku
Fot. Facebook/Dobro Wspólne

Mimo iż robotnicy zakończyli wcześniej swoje prace, oba pasy jezdni w brwinowskim tunelu nie zostaną wcześniej udostępnione.

Przedwczoraj burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński poinformował o tym, że pracę idą na tyle sprawnie, że zakończą się wcześniej niż planowano. Miała za tym iść likwidacja „wahadła” w tunelu już w sobotę, a nie jak wcześniej planowano – w poniedziałek.

I faktycznie robotnicy zakończyli już prace w „świetle” brwinowskiego tunelu i rozebrali już rusztowanie, które było ustawione na jednym z dwóch pasów jezdni. Jednak mimo iż nie ma już konieczności zamykania pasa ruchu, to droga wciąż nie jest w pełni przejezdna. – Niestety, tymczasowa organizacja ruchu w tunelu podobno ma być zdjęta dopiero w poniedziałek rano, bo tak zostało to wcześniej ustalone z wykonawcą oznakowania… Będziemy musieli się jeszcze przemęczyć z wahadłem w tunelu przez cały jutrzejszy dzień… – za co bardzo przepraszam! – choć nie mam na to wpływu i sam osobiście razem z Wami doświadczam uciążliwości związanych z przejazdem na drogą stronę torów – napisał na Facebooku burmistrz Kosiński.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi