08 07 2019

W weekend plenerowe kino w Podkowie

08.07.2019, godz.: 17:22
W weekend plenerowe kino w Podkowie
Fot. Maven Pictures, Farcaster Films, Pie Films

W najbliższą sobotę (13 lipca) w Podkowie Leśnej odbędzie się kolejny seans w ramach „Kina na dechach”. Tym razem widzowie będą mogli obejrzeć film „Przedszkolanka” z Maggie Gyllenhaal w roli głównej.

Nie tylko Grodzisk i Milanówek zapraszają mieszkańców na seans na świeżym powietrzu. W Podkowie Leśnej również takie projekcje się odbywają w ramach cyklu „Kino na dechach” przed Pałacykiem Kasyno. Poprzednio wyświetlany był film „Maria Skłodowska-Curie” ze znakomitą kreacją Karoliny Gruszki.

Kolejny seans w ramach „Kina na dechach” już w najbliższą sobotę. Tego dnia o godz. 21.00 będzie można obejrzeć film „Przedszkolanka” z Maggie Gyllenhaal w roli tytułowej przedszkolanki. Wstęp wolny.

Poniżej opis filmu i zwiastun.
„Przedszkolanka”
Lisa ma szczęśliwą rodzinę, pracę, którą lubi i ładny dom na przedmieściach Nowego Jorku, ale tak naprawdę od zawsze chciała być artystką. Kiedy przypadkiem odkrywa geniusz poetycki swojego pięcioletniego ucznia, postanawia zrobić wszystko, aby nie został zmarnowany. Wiara, że chłopiec, w przeciwieństwie do niej, ma szansę zostać wybitnym twórcą, zamienia się w niebezpieczną obsesję.
Występują: Maggie Gyllenhaal, Gael Garcia Bernal, Ato Blankson-Wood

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.