11 08 2018

„W stronę aktywnej starości” w Żabiej Woli

11.08.2018, godz.: 18:32
„W stronę aktywnej starości” w Żabiej Woli
Fot. Pixabay

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej zorganizuje zajęcia aktywizacyjne dla seniorów w ramach projektu „W stronę aktywnej starości”.

Projekt będzie realizowany na mocy porozumienia Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Żabiej Woli z radą naczelną Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej w ramach zadania konkursowego Zarządu Województwa Mazowieckiego „Rozwój zróżnicowanych form działań oraz usług społecznych wspierających samodzielność i aktywność osób starszych”.

Projekt „W stronę aktywnej starości” zakłada realizację bezpłatnych usług takich jak m.in.: konsultacje geriatryczne i dietetyczne, usługi edukacyjne oraz usprawniające (fizjoterapia i masaż), rozwój zainteresowań poprzez zajęcia muzyczne, organizację spotkań integracyjnych i okolicznościowych, klub filmowy, biblioterapia.

Zajęcia będą się odbywać w Milanówku. GOPS zaprasza seniorów z żabiowolskiej gminy do uczestnictwa w projekcie. Dodatkowe informacje są dostępne w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Żabiej Woli ul. Główna 5, tel. (46)  857 82 88 w. 20.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi