21 09 2018

W sobotę pożegnamy lato

21.09.2018, godz.: 19:30
W sobotę pożegnamy lato

Już jutro (22 września) w Grodzisku odbędzie się impreza z okazji kończącego się lata. Będzie zarówno na sportowo, jak i muzycznie.

„Pożegnanie Lata” odbędzie się na Stawach Walczewskiego, a rozpocznie się w samo południe wyścigami kajakowymi. Będzie też możliwość popływania na własnym sprzęcie wodnym z wyjątkiem łodzi motorowych. Od godz. 13.00 dostępne będą atrakcje dla dzieci: zabawy, animacje oraz malowanie buziek prowadzone przez Art-Animatora. O godz. 15.00 rozpocznie się z kolei pokaz skuterów wodnych.

Część koncertowa rozpocznie się o godz. 16.30. O tej porze teren Stawów Walczewskiego wypełnią ballady żeglarskie w wykonaniu Zbigniewa Maciasa (baryton). O 18.00 z kolei wystąpi Zejman i Garkumpel – będzie to koncert szantowy.

Ponadto tego dni odbędą się pokazy trialu rowerowego oraz streetworkoutu.

Wstęp wolny.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi