17 03 2017

W sobotę o kolejne trzy punkty

17.03.2017, godz.: 18:20
W sobotę o kolejne trzy punkty
Fot. GrodziskNews.pl

W najbliższą sobotę 18 marca o godzinie 11.00 przy al. Mokronoskich 4 Pogoń Grodzisk zmierzy się z czerwoną latarnią ligi, ostatnią w tabeli Deltą Słupno.

Obecnie na dwudziestym miejscu plasuje się Tęcza Łyse, ale wspomniany zespół wycofał się z rozgrywek. Tak więc Delta ma najmniejszą zdobycz punktową w dotychczas rozegranych spotkaniach.

Po 21 meczach Delta wywalczyła zaledwie 6 punktów. Na nie złożyło się 6 remisów i 15 porażek. Co ciekawie jeden z punktów zespół ze Słupna zdobył właśnie z Pogonią. Dodatkowo trzeba wspomnieć że ten remis piłkarze Krzysztofa Chrobaka uratowali w ostatnich minutach meczu, dzięki bramce Damiana Jaronia. Więc wbrew pozorom wcale nie musi być łatwo.

Po ostatnim zwycięstwie z Dolcanem Ząbki zespół z Grodziska jest samodzielnym liderem w tabeli IV ligi.

Zachęcamy wszystkich kibiców do przyjścia w sobotę na stadion i wspieranie piłkarzy Pogoni. Kibicu nie siedź w domu, przyjdź na Pogoń!

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata