16 08 2019

W sobotę kolejny koncert dla bezdomniaków

16.08.2019, godz.: 11:01
W sobotę kolejny koncert dla bezdomniaków

Jutro kolejny koncert z cyklu Dog Rock. Koncert na rzecz bezdomnych podopiecznych Grodziskiej Straży Zwierząt da zespół Nira Nise.

– Pierwszy raz dla naszych nosów zagra Nira Nise. Projekt powstał w 2016 roku. Zespół nosi, co prawda imię wokalistki i gitarzystki, ale dzisiaj tworzą go jeszcze dwie osoby – Bart Jastrzębski na basie i Konrad Plichta na perkusji. Muzyka jaką tworzą jest silnie inspirowana zakurzoną sceną Seattle – ma być brudno, surowo i chaotycznie, ale z dużą dawką klimatu, nutką psychodelii. Ich centrum dowodzenia jest garaż Barta, gdzie zamykają się, jedzą burgery z Maka popijając je tanim alkoholem i tworzą “rzeczy”. No, a jest ich trójka bo 4 osoby to już tłum – zapowiadają zespół organizatorzy koncertu.

– Rok temu pierwszą EP-kę „House on a tree”, na której znajdziemy 3 utrzymane w grungowym, garażowym klimacie, choć bardzo zróżnicowane utwory. Materiał powstał kompletnie DIY, czyli „do it yourself” – wszystko zrealizowali sami, od nagrań i mixów, aż po okładkę i animację Epki – dodają.

Próbkę ich stylu można zobaczyć na filmie poniżej. Koncert odbędzie się tradycyjnie w restauracji Grill pod Dębem, przy ul. Żytniej 37. Początek o godz. 20.00, wstęp wolny. Hojne wrzutki do puszek będą bardzo mile widziane.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata