20 10 2018

W poniedziałek wyłączą wodę

20.10.2018, godz.: 18:58
W poniedziałek wyłączą wodę
fot. Pixabay

Mieszkańcy jaktorowskiej gminy mogą mieć przez kilka godzin ograniczony dostęp do bieżącej wody. Powód? Prace konserwatorskie na sieci wodociągowej, które zaplanowano na najbliższy poniedziałek 22 października.

Według zapowiedzi magistratu przerwy w dostawie wody mogą nastąpić w godzinach od 8.00 do 16.00 i obejmą mieszkańców miejscowości Henryszew, konkretnie zaś posesje zlokalizowane przy ul. Topolowej (od ul. Księdza Popiełuszki w stronę wsi Grądy) wraz ze wszystkimi bocznymi drogami.

Wodociągowcy w całym regionie co pewien czas wyłączają wodę, aby przeprowadzić przegląd i konserwację urządzeń odpowiedzialnych za dostarczanie wody do naszych domów. Tym razem jednak przyczyna wyłączenia będzie inna, a mianowicie konieczność przeprowadzenia prac inwestycyjnych związanych z budową sieci kanalizacyjnej.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata