22 10 2018

Artur Tusiński wygrał z dużą przewagą

22.10.2018, godz.: 20:23
Artur Tusiński wygrał z dużą przewagą
Fot. arturtusinski-podkowa.pl

Artur Tusiński zdecydowanie wygrał w Podkowie Leśnej walkę o fotel burmistrza miasta ogrodu – wynika z nieoficjalnych danych.

Zgodnie z nimi, dotychczasowy burmistrz Podkowy Leśnej wygrał bardzo zdecydowanie. Na włodarza zagłosowało 1568 osób, co stanowi 70,88 proc. wszystkich głosów. Agnieszka Szonert uzbierała 644 głos (29,12 proc.).

Zgodnie z nieoficjalnymi danymi do Rady Miejskiej w Podkowie dostali się: Małgorzata Łaskarzewska, Magdalena Eckhoff, Bożena Majewska, Anna Olejniczak-Siara, Wojciech Sancewicz, Małgorzata Janus, Alicja Rotfeld-Paczkowska, Karolina Likhtarovich, Michał Gołąb, Paweł Dziekański, Sławomir Lasota, Wojciech Żółtowski, Jarosław Chrzanowski, Jacek Matłacz,  Hanna Dąbrówka-Smolny. Co ciekawe niemal wszyscy z wyjątkiem tej ostatniej osoby są z KWW Mieszkańcy dla Podkowy.

Krótki komentarz do tych wyników burmistrz Tusiński zamieścił na swoim profilu na Facebooku. – Szanowni Mieszkańcy! Bardzo dziękuję za Wasze głosy, wsparcie i zaufanie. Wygrałem z wynikiem 70,88% Wprowadziliśmy 14 (na 15) osób do Rady Miasta, z bardzo mocnym Waszym poparciem. To ogromne zobowiązanie, któremu będziemy starali się sprostać – napisał podkowiański włodarz.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi