27 12 2018

W piątek poranne sprzątanie na Warszawskiej. Nie parkuj w tym miejscu

27.12.2018, godz.: 15:00
W piątek poranne sprzątanie na Warszawskiej. Nie parkuj w tym miejscu
fot. GrodziskNews

Milanowski magistrat przeprowadzi jutro porządki na ul. Warszawskiej – głównej arterii w centrum miasta. W związku z tym poproszono kierowców, aby nie pozostawiali tam samochodów w godzinach od 6.30 do 7.30.

Ulica Warszawska to nie tylko jedna z najważniejszych ulic w mieście pod względem komunikacyjnym. Na niej także odbywają się najważniejsze imprezy społeczno-kulturalne, jak na przykład wigilia miejska, zabawy sylwestrowe, uroczystości narodowe oraz festyny z okazji urodzin Milanówka.

Ulica musi więc wyglądać estetycznie i reprezentacyjnie. –28 grudnia od godziny 6.30 do 7.30 będą wykonywane prace porządkowe (czyszczenie jezdni wraz z miejscami postojowymi i pasami zieleni) w ulicy Warszawskiej – na odcinku od skrzyżowania z ulicą Piłsudskiego w stronę ulicy Grudowskiej – poinformowali urzędnicy.

Zaapelowali jednocześnie o nieparkowanie samochodów na tym odcinku, co umożliwi dokładne sprzątnięcie terenu.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi