11 01 2018

W piątek kilka godzin bez wody w podgrodziskich wsiach

11.01.2018, godz.: 17:07
W piątek kilka godzin bez wody w podgrodziskich wsiach
fot. GrodziskNews

W piątek mieszkańcy podgrodziskich miejscowości Chrzanów Duży i Chrzanów Mały przez kilka godzin mogą być pozbawieni dostępu do bieżącej wody. Wodociągowcy wyłączą bowiem jej przepływ w związku z prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej.

Grodziski Zakład Wodociągów i Kanalizacji poinformował, że wyłączenia nastąpią 12 stycznia o godz. 9.00 i potrwają do 13.00. Obejmą budynki znajdujące się przy w Chrzanowie Dużym od numerów 22 I oraz 10 do Chrzanowa Małego, a także od Chrzanowa Małego do numeru 20 w Chrzanowie dużym. Według planów ZWiK-u woda zostanie odcięta w czasie, kiedy większość osób przebywa w pracy bądź szkole.

Najpóźniej o godzinie 13.00 jej dopływ zostanie przywrócony, a niewykluczone, że nastąpi to wcześniej, jeśli wodociągowcy szybciej uwiną się z pracami.

ZWiK prowadzi prace na sieci wodociągowej regularnie, i są one konieczne, aby zadbać o właściwą konserwację tej infrastruktury. Między innymi po to, aby zmniejszyć prawdopodobieństwo wystąpienia awarii.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi