10 05 2018

W piątek kilka godzin bez kranówki

10.05.2018, godz.: 19:33
W piątek kilka godzin bez kranówki
fot. Pixabay

Mieszkańcy gminy Żabia Wola muszą przygotować się na kolejne odcięcia bieżącej wody. Na jutro (11 maja) wodociągowcy zapowiedzieli kilkugodzinne wyłączenia wody w dwóch miejscowościach.

W całej gminie prowadzone są prace na sieci wodociągowej, dlatego też co kilka dni pojawiają się kolejne informacje o planowanych wyłączeniach wody. Najbliższe nastąpią już jutro. Według szacunków wodociągowców z Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mszczonowie wody może nie być przez siedem godzin – od 9.00 do 15.00. Chyba, że ekipy techniczne szybciej uporają się z pracami.

Gdzie konkretnie wyłączą wodę? W miejscowości Redlanka przy ul. Świerkowej, Dereniowej i Przejazdowej oraz w Piotrkowicach przy ul. Tarczyńskiej.

0

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi